PRACOWNIA REZONANSU MAGNETYCZNEGO - PISZ

firmy SHIM-MED POLSKA Sp. z o.o. na terenie Szpitala Powiatowego w Piszu

O nas

Firma SHIM-MED POLSKA sp. z o.o. od 1992 roku jest wyłącznym autoryzowanym przedstawicielem japońskiej firmy SHIMADZU w Polsce w zakresie sprzedaży i serwisu wysokiej klasy aparatury do diagnostyki obrazowej.
Dodatkowo od 2008 roku firma SHIM-MED POLSKA sp. z o.o jest przedstawicielem jednego z największych japońskich koncernów, specjalizujących się w tworzeniu i oferowaniu nowoczesnych technologii klientom na całym świecie  - firmy HITACHI  - w zakresie systemów  rezonansu magnetycznego oraz tomografii komputerowej.

W 2012 r. rozpoczął się kolejny ważny etap w historii firmy. SHIM-MED POLSKA sp. z o.o. otworzyła swoją pierwszą „Pracownię Rezonansu Magnetycznego – Konstancin” i rozszerzyła działalność o usługi związane  z wykonywaniem badań otwartym systemem rezonansu magnetycznego AIRIS VENTO 0,3T firmy HITACHI.

W 2016r. otwarta została kolejna placówka świadcząca usługi w zakresie diagnostyki obrazowej - Pracownia Rezonansu Magnetycznego - Pisz.

Otwarty system rezonansu magnetycznego Airis Vento 
jest dedykowany szczególnie dla:

  • pacjentów z klaustrofobią
  • dzieci
  • pacjentów z nadwagą
  • pacjentów bez logicznego kontaktu


System Airis Vento jest bezpieczny dla pacjentów z obecnością w organizmie części metalowych: implantów ortopedycznych, stomatologicznych.

ZAPEWNIAMY SZEROKI ZAKRES BADAŃ DIAGNOSTYCZNYCH